Arkivskåp Lindqvist verkstäder

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDQVIST VERKSTÄDER, arkivskåp, lackerad plåt, Motala, 1900-talets mitt, fyra arkivlådor, skyltmärkt, höjd 132, djup 72, bredd 39 cm

Ytslitage och repor, nyckel saknas

396370

2016-07-18