Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, soffbord, skivan fanérad i ask, kallstämplat Firma Karl Mathsson Made in Värnamo Sweden 1964, höjd ca 55, 100x100 cm
Smärre ytskador
396394
2016-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här