Christo färgoffset

Christo färgoffset
Christo färgoffset

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTO (USA, född 1935), Over the River (Project for Colorado), signerad och daterad Christo 2011 i blyerts, färgoffset efter teckning 1992, bladstorlek, 50x76 cm, oramad

396397

2016-07-19