Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTO (USA, född 1935), Over the River (Project for Colorado), signerad och daterad Christo 2011 i blyerts, färgoffset efter teckning 1992, bladstorlek, 50x76 cm, oramad
396397
2016-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här