Figuriner Wien
2016-07-19
396402
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURINER, 4 st, Wien, 18/1900-tal, bemålat porslin, höjd 12-14,5 cm
Vissa nagg, lagningar