Windsorstolar Nesto

Windsorstolar Nesto
Windsorstolar Nesto
Windsorstolar Nesto
Windsorstolar Nesto
Windsorstolar Nesto
Windsorstolar Nesto
Windsorstolar Nesto
Windsorstolar Nesto

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NÄSSJÖ STOLFABRIK, 1900-talets mitt, stolar i windsor-modell, betsad bok, sitthöjd ca 45 cm

Visst slitage

396404

2016-07-19