Karmstolar fotpall

Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall
Karmstolar fotpall

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KARMSTOL, 1800-talets första hälft, sengustavianskt provinsarbete, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, sitthöjd ca 45, FOTPALL, sengustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, fotpallens mått 25, 45x28 cm

Zustandsbeschreibung

Senare bemålade, senare klädsel, smärre ytskador

396423

2016-07-19