Matbord och stolar teak
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 1950/60-tal, bord + 4 stolar, etikettmärkta Skaraborgs Möbelindustri Tibro, fanerade i teak, stolarnas ryggar i rotting, bordets diameter 110 cm, 2 iläggsskivor 50 cm vardera, stolarnas sitthöjd 42 cm
Rotting med skador
396424
2016-07-19