Matbord och stolar teak

Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak
Matbord och stolar teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 1950/60-tal, bord + 4 stolar, etikettmärkta Skaraborgs Möbelindustri Tibro, fanerade i teak, stolarnas ryggar i rotting, bordets diameter 110 cm, 2 iläggsskivor 50 cm vardera, stolarnas sitthöjd 42 cm

Rotting med skador

396424

2016-07-19