Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen vid sjö, olja på plåt, holländsk skola, ca 13x17 cm

Smärre färgbortfall

396455

2016-07-19