Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, inredning med hyllor, höjd ca 74, 160x45 cm
Visst slitage
396456
2016-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här