Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, fanérat i teak, inredning med hyllor, höjd ca 74, 160x45 cm

Visst slitage

396456

2016-07-19