Skrivbordsstol England

Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England
Skrivbordsstol England

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, snurrfunktion, djuphäftad grön klädsel i skinn, sitthöjd ca 46

Visst slitage

396458

2016-07-19