Silver England
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PARTI SILVER, England, 5 dlr, 1950-tal, bestående av 2 st saltkar med förgylld insida, sockerskål samt gräddkanna T H Hazlewood & Co Birmingham, saltruska Mappin & Webb London, höjd 3-9 cm, totalvikt 156g
Smärre slitage
396463
2016-07-19