Klubbat för:
8 000 SEK
5 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets senare del/samtida, svärtat böjträ, sitsar samt ryggbrickor i rotting, etikettmärkta FMG, sitthöjd ca 46 cm
Bruksslitage, smärre slitage i riótting
396464
2016-07-19