Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, patinerat gjutjärn, empirestil, diameter ca 35, höjd ca 29, cm
Slitage
396482
2016-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här