Bordslampor ett par i mässing

Bordslampor ett par i mässing
Bordslampor ett par i mässing
Bordslampor ett par i mässing
Bordslampor ett par i mässing
Bordslampor ett par i mässing
Bordslampor ett par i mässing
Bordslampor ett par i mässing
Bordslampor ett par i mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, mässing, 4 skärmar, inköpta på Reimers, Stockholm 1970-tal, höjd utan skärm ca 69 cm

Bruksslitage

396486

2016-07-19