Fernand Legér färglitografi

Fernand Legér färglitografi
Fernand Legér färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FERNAND LEGÉR (1881-1955): "La partie de Campagne", efter, färglitografi, signerad och daterad i trycket F.L -43-51, ca 31x51 cm

Mittveck

396491

2016-07-19