Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FERNAND LEGÉR (1881-1955): "La partie de Campagne", efter, färglitografi, signerad och daterad i trycket F.L -43-51, ca 31x51 cm
Mittveck
396491
2016-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här