Blombord 1950-tal
2016-07-19
396523
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, teak och aluminium, 1950-tal, höjd ca 43, diameter 47 cm
Visst slitage