Spegellampetter 1800-talets mitt

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets mitt, förgyllda, dekori pastellage, krön i form av örn, ca 56x33 cm

396528

2016-07-20