Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 1 par, massiv mahogny, 1800-tal, England, chippendale, skuren dekor, sittdynor i klätt tyg, sitthöjd ca 47 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, en ryggbricka lagad
396532
2016-07-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner