Stolar Chippendale

Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale
Stolar Chippendale

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STOLAR, 1 par, massiv mahogny, 1800-tal, England, chippendale, skuren dekor, sittdynor i klätt tyg, sitthöjd ca 47 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, en ryggbricka lagad

396532

2016-07-20