Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, fanerat i mahogny och valnöt, 1800-tal, England, höjd ca 104, 104x46 cm
Nyckel saknas, ytskador, sprickor och fanerbortfall
396534
2016-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här