Röllakan

Röllakan
Röllakan
Röllakan
Röllakan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

A WALLENBECK, rölakan, 1960/70-tal, med geometriska mönster, signerad AW, ca 167x235 cm

396538

2016-07-22