Soffbord 1900-tal Asien

Soffbord 1900-tal Asien
Soffbord 1900-tal Asien
Soffbord 1900-tal Asien
Soffbord 1900-tal Asien
Soffbord 1900-tal Asien
Soffbord 1900-tal Asien
Soffbord 1900-tal Asien
Soffbord 1900-tal Asien

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, massivt trä, slutet 1900-tal, asien, järnbeslag, höjd ca 40, 80x80 cm

Bruksslitage

396540

2016-07-20