Fåtöljer Karl Erik Ekselius

Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius
Fåtöljer Karl Erik Ekselius

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS, fåtöljer, 1 par, för JOC-möbler Vetlanda, teak, beigefärgat läder, brännstämplade, sitthöjd ca 40, totalhöjd ca 74 cm

Slitage, klädsel med mindre skador

396563

2016-07-20