Silverljusstakar nyrokoko

Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko
Silverljusstakar nyrokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 1800-talets slut, nyrokoko, otydliga stämplar, höjd 25,5 cm

396566

2016-07-20