Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RENE LALIQUE, "Nemours", skål, glas, signerad i botten R Lalique France, höjd ca 10, diameter 25,5 cm
PROVENIENS: J Gunnar Schönmeyer (1882-1954)
396585
2016-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här