Rene Lalique skål

Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RENE LALIQUE, "Nemours", skål, glas, signerad i botten R Lalique France, höjd ca 10, diameter 25,5 cm
PROVENIENS: J Gunnar Schönmeyer (1882-1954)

396585

2016-07-20