Marintmotiv Alfred Collin

Marintmotiv Alfred Collin
Marintmotiv Alfred Collin
Marintmotiv Alfred Collin
Marintmotiv Alfred Collin
Marintmotiv Alfred Collin
Marintmotiv Alfred Collin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED COLLIN (1880-1944): Marintmotiv, signerad och daterad A. Collin 1931, olja på duk, ca 106x94 cm

Smärre färgbortfall

396608

2016-07-20