Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, bordslampa, Gustavsberg, stengods, 1900-talets andra hälft, oxblodsglasyr, dekor i relief, undertill signerad Gustavsbergs Studio Stig L, total höjd inkl sockel ca 25 cm
396619
2016-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här