Carrara Gustavsberg
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAVSBERG, "Carrara", vas, skål, fat, vitglaserade med bemålad dekor i guld, undertill märkta Gustavsberg Cararra 1029/ 1094/ 1041, vasens höjd ca 24, skål och fats diameter 18 resp 25,5 cm
Vasen med fotnagg, krackeleringar
396620
2016-07-20