Carrara Gustavsberg

Carrara Gustavsberg
Carrara Gustavsberg
Carrara Gustavsberg
Carrara Gustavsberg
Carrara Gustavsberg
Carrara Gustavsberg

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVSBERG, "Carrara", vas, skål, fat, vitglaserade med bemålad dekor i guld, undertill märkta Gustavsberg Cararra 1029/ 1094/ 1041, vasens höjd ca 24, skål och fats diameter 18 resp 25,5 cm

Vasen med fotnagg, krackeleringar

396620

2016-07-20