Stig Lindberg färglitografi
2016-07-20
396627
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STIG LINDBERG (1916-1982): "Törnrosa", signerad i trycket Stig L, färglitografi, bladmått ca 30x21,5 cm