Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 12 st., 1900-talets första hälft, persikofärgad glasmassa, cuppan med etsad dekor av vinrankor, höjd ca 18 cm

Varierande höjd, fotnagg

396632

2016-07-20