Urna Kina
2016-07-20
396640
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med figurscen och tecken, höjd ca 28 cm
Lock saknas, mynningsnagg