Servisdelar 1950-tal

Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal
Servisdelar 1950-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, 45 st, 1950-tal, "Smide", 29 dlr, av Berit Ternell för Upsala-Ekeby, "Sparta", 13 dlr, av Helmer Ringström för Upsala-Ekeby, samt "Spaljé", 3 dlr, av Wilhelm Kåge för Gustavsberg

Bruksslitage, enstaka nagg

396650

2016-07-21