Einar Bager oljemålning

Einar Bager oljemålning
Einar Bager oljemålning
Einar Bager oljemålning
Einar Bager oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR BAGER (1887-1990): Landskap, signerad och daterad E. Bager 1923, olja på pannå, ca 22X26 cm

Krackelyr

396655

2016-07-21