Lennart Nyblom oljemålning Stockholmsmotiv

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LENNART NYBLOM (1872-1947): Fylgiahuset vid Nybrokajen, Stockholm, signerad och daterad L Nyblom 20?, olja på duk, ca 60x80 cm

396662

2016-07-21