Örsjö golvlampa

Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa
Örsjö golvlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRSJÖ, golvlampa, 1900-talets andra hälft, 2 st spotlights på benställning, tripod, svartlackerad metall samt mässing, riktbara huvuden, höjd ca 90-140 cm

Visst slitage, en lampsockel defekt, raster med skador

396698

2016-07-21