Ask med lock art deco

Ask med lock art deco
Ask med lock art deco
Ask med lock art deco
Ask med lock art deco
Ask med lock art deco
Ask med lock art deco
Ask med lock art deco
Ask med lock art deco

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASK med lock, art deco, grönpatinerad mässing, 1930-tal, stämplad FAK (Kronsilver Fabriks AB i Stockholm), höjd ca 5,5, diameter 14,5 cm

Ytslitage

396704

2016-07-21