Saltkar i porfyr

Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr
Saltkar i porfyr

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, 1 par, porfyr, 1800-tal, fasetterade sidor, höjd ca 2 ,5, diameter 6 cm

Nagg

396710

2016-07-21