Bägare vas och skål silver

Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver
Bägare vas och skål silver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 000 SEK

BÄGARE, VAS, SKÅL, silver, 1900-tal, höjd ca 5-19 cm, silvervikt ca 270 g

Slitage

396731

2016-07-21