Gösta fogstedt

Gösta fogstedt
Gösta fogstedt
Gösta fogstedt
Gösta fogstedt
Gösta fogstedt
Gösta fogstedt

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

GÖSTA FOGSTEDT (född 1906): Människor vid strand, daterad och signerad G. FOUGSTEDT 56, olja på duk, ca 39x119 cm

396732

2016-07-21