Lars Oluf Kolsrud oljemålning

Lars Oluf Kolsrud oljemålning
Lars Oluf Kolsrud oljemålning
Lars Oluf Kolsrud oljemålning
Lars Oluf Kolsrud oljemålning
Lars Oluf Kolsrud oljemålning
Lars Oluf Kolsrud oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS OLUF KOLSRUD (f. 1951): "Älgkalv", signerad LOF, 1990-tal, olja på pannå, ca 40x49 cm

396740

2016-07-21