Skåp i teak
2016-07-21
396747
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, valnöt, 1900-talets mitt, två pardörrar med bakomliggande hyllinredning, två lådor, höjd ca 172, 105x42 cm
Slitage, underskåpets hyllplan lösa