Carl Fagerlund golvlampa

Carl Fagerlund golvlampa
Carl Fagerlund golvlampa
Carl Fagerlund golvlampa
Carl Fagerlund golvlampa
Carl Fagerlund golvlampa
Carl Fagerlund golvlampa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL FAGERLUND, golvlampa, Orrefors, 1960-tal, metall och glas, textilskärm, höjd ca 145 cm

Fot med mindre nagg

396755

2016-07-22