Spegellampetter mässing
2016-07-21
396759
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, behängda med prismor, för 1 ljus vardera, höjd ca 39 cm
Slitage, spegelglaset anlupet