Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKEDAR, TÅRTKNIV, Hans Hansen, TÅRTSPADE, KNIVAR, SLEV, KAKTÄNGER, silver, 1900-tal, vikt exkl knivar ca 1350 g
Slitage, gravyrer förekommer
396764
2016-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här