Tårtkniv Hans Hansen

Tårtkniv Hans Hansen
Tårtkniv Hans Hansen
Tårtkniv Hans Hansen
Tårtkniv Hans Hansen
Tårtkniv Hans Hansen
Tårtkniv Hans Hansen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKEDAR, TÅRTKNIV, Hans Hansen, TÅRTSPADE, KNIVAR, SLEV, KAKTÄNGER, silver, 1900-tal, vikt exkl knivar ca 1350 g

Slitage, gravyrer förekommer

396764

2016-07-22