Supkopp Moskva

Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva
Supkopp Moskva

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

SUPKOPP, silver, oidentifierad mästare AA Moskva 1779, punsad dekor, spår av invändig förgyllning, höjd ca 3,5 cm, vikt ca 40 g

Slitage. mindre bristning

396780

2016-07-22