Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
SUPKOPP, silver, oidentifierad mästare AA Moskva 1779, punsad dekor, spår av invändig förgyllning, höjd ca 3,5 cm, vikt ca 40 g
Slitage. mindre bristning
396780
2016-07-22