Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALTKAR, BÄGARE, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, SERVETTRINGAR, SKÅL, DOSOR, mm, silver, 1900-tal, vikt exkl glasinsats ca 480 g
Slitage, gravyrer, bucklor
396781
2016-07-22
Gör en kostnadsfri värdering här