Salkar bägare gräddkanna sockerskål silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALTKAR, BÄGARE, SOCKERSKÅL, GRÄDDKANNA, SERVETTRINGAR, SKÅL, DOSOR, mm, silver, 1900-tal, vikt exkl glasinsats ca 480 g

Slitage, gravyrer, bucklor

396781

2016-07-22