Henkelmann oljemålning

Henkelmann oljemålning
Henkelmann oljemålning
Henkelmann oljemålning
Henkelmann oljemålning
Henkelmann oljemålning
Henkelmann oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK HENKELMANN (1903-1987): "Elsa på blå balkongen", signerad, olja på duk, ca 80x100 cm

396790

2016-07-22